Pojemnik do betonu 1 m3 z wylewem prostym i podestem roboczym z rękawem

Dostępność

Dostępne przy zamówieniu telefonicznym


Wykonany z atestowanej stali
Zabezpieczony farbą alkidową

Pojemnik do betonu 1 m3 z wylewem prostym i podestem roboczym z rękawem 2m

Pojemnik do betonu z podestem roboczym i wylewem prostym (centralnym) transportuje masę betonową (lub mas o podobnej konsystencji) na budowie za pomocą dźwigu. Pojemnik ma podest, do jednoczesnego transportu operatora pojemnika. Podest ten spełnia wszystkie wymogi BHP. Po przeciwnej do podestu stronie umieszczony jest pojemnik na gruz/piach, który równoważy ciężar przewożonego pracownika. Układ zamykania pojemnika do betonu wyposażony jest w szczękowy mechanizm spustowy. Łatwy w obsłudze i nie wymaga dużej siły podczas użytkowania. Zastosowany mechanizm przekładniowy uniemożliwia samoczynne otwarcie się pojemnika podczas transportu.
Pojemnik do betonu z podestem i wylewem prostym jest idealny do prac w trudno dostępnych miejscach, gdzie ważna jest stała kontrola procesu betonowania. Sprawdza się przy wykonywaniu małowymiarowych elementów konstrukcji budowlanych takich jak: stropy, słupy, ściany, szyby dźwigowe itp.
Do jego produkcji użyto atestowanej stali, zimnowalcowanych blach oraz profili zamkniętych. Cały zabezpieczony jest pomarańczową farbą alkidową, zapewniającą dobrą widoczność na budowie oraz ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Zobacz też pojemnik do betonu z wylewem prostym.

SKU: cd3bbc2d7ca1-1 Kategoria:

Specyfikacja

Grubosc

pl_PLPolish