Pojemnik do betonu 1m3 z wylewem prostym + rękaw


Pojemność: 1 m3
Waga: 320 kg
Czas realizacji: 1-2 dni robocze

ZAPYTAJ O CENĘ
Tel: +48 22 810 10 06
E-mail: info@boguc.eu

Odbiór osobisty. Pomagamy również w organizacji transportu na terenie całego kraju. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA. W zależności od wagi paczki, jej gabarytów oraz preferencji czasu doręczenia, wyszukamy najkorzystniejszy sposób transportu.

Pojemnik do betonu 1m3

Podczas gdy niektórzy wykonawcy nadal stosują tradycyjne metody używania betoniarek i napełniania wiader lub taczek, my proponujemy specjalistyczny sprzęt, który jest skutecznym sposobem unikania wycieków i kontrolowania wylewania betonu.

Pojemnik do betonu umożliwia transport betonu, piasku czy innych materiałów o podobnej konsystencji, w odpowiednie miejsce na budowie. Transport odbywa się przy pomocy dźwigu lub żurawia. Jest to niezwykle pomocne zwłaszcza w przypadku trudno dostępnych miejsc.

Nasz pojemnik wyposażony jest w szczękowy mechanizm, dzięki któremu mamy pełną kontrolę nad ilością przepływanego betonu. Do każdego pojemnika, w standardzie dodajemy aż 2m rękaw, który pozwoli na jeszcze bardziej precyzyjne dozowanie mieszanek.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Pojemność:  1 m3
H – 1750 mm
B – 1650 mm
D – 1400 mm
A – 1400 mm
C – 250 mm
Waga – 320 kg

Zobacz też pozostałe pojemnik do betonu 

Nasi handlowcy chętnie pomogą w obliczeniach dotyczących ilości potrzebnych na budowieJeśli masz pytania na temat tego produktu prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz.

 

Kategoria:
pl_PLPolish