O firmie

Boguc Construction zrodziło się z pasji do nowoczesnych technologii miedzy innymi w budownictwie. Założyciel firmy od najmłodszych lat obserwował jak Polska się rozbudowuje, najpierw jako pasjonat, później już jako przedsiębiorca jeździł po budowach, autostradach, otwarciach mostów czy wiaduktów. I tak pozostało do dziś.

Obecnie dostarczamy nowoczesne rozwiązania szalunkowe na każdą budowę. Pracujemy nad doskonaleniem naszej oferty, poszerzamy grono dostawców, by z każdym rokiem zwiększać zadowolenie klientów.

Od wielu lat nasz dynamiczny rozwój doceniany jest wieloma nagrodami, miedzy innymi Mocna Firma Godna Zaufania, czy Gepardy Biznesu, za co dziękujemy. Nasz sukces zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz wyjątkowej dbałości o obsługę naszych klientów, na każdym etapie realizacji projektu.

Nasi klienci dostrzegają zaangażowanie, które wkładamy we współpracę z nimi. Dowodem na to są nowe zamówienia i umowy. Jakość, elastyczność, szybkość, dobra cena, to my. To efekt pracy całego zespołu.

Podpory, dźwigary, sklejka i płyta szalunkowa to sprzęt, który dostarczamy codziennie na terenie Polski i Europy. Koncentrujemy się na współpracy z najlepszymi producentami szalunków ściennych i stropowych, dlatego możemy naszym klientom zaproponować rozwiązania dostosowane do ich indywidulanych potrzeb i wymagań. Czas działania jest ważny na budowie. Cykl wykonania każdej kondygnacji wymaga od nas szybkich dostaw i my to zapewniamy.

Nieprzerwanie działamy w myśl zasady: Ty budujesz. My dostarczamy.

Sukces Boguc Construction zawdzięczamy naszym klientom oraz pracownikom. Dzięki zaufaniu jakim firmy budowlane nas obdarzają możemy rosnąć razem z nimi i ich budowami. To kolejne inwestycje naszych klientów pozwalają również nam się rozwijać i wprowadzać nowe technologie, takie jak doradztwo BIM, czy szkolenia z zastosowania dronów w budownictwie.

W firmie Boguc Construction Sp. z o.o. zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Sprzedajemy, wynajmujemy i skupujemy systemy szalunkowe – ścienne i stropowe:

  • Podpory ocynkowane i malowane, 10kN i 20kN,
  • Dźwigary H20
  • Płyta szalunkowa 3s
  • Sklejka szalunkowa brzozowa i topolowa
  • Szalunki ścienne FrBox, LBox, DBox, FrEco, MBox, MidiBox, RH, kompatybilne z każdymn tradycyjnym systemem oraz
  • Rusztowania kompatybilne z każdym tradycyjnym systemem
  • Zsypy budowlane, wieże wyporowe, ogrodzenia tymczasowe, pojemniki do betonu i wiele innych sprzętów potrzebnych na budowie.

Razem z klientami dopracowujemy projekty, doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie. Nierzadko podjeżdżamy na budowy, szkolimy, i uczymy się wraz z klientem. Dopasowujemy ofertę do obecnie stosowanego przez klienta systemu szalunkowego czy rusztowań. Pomagamy skompletować zamówienia pod indywidualne projekty. Elastycznie dopasowujemy się do zmieniających się projektów i zapotrzebowania sprzętowego. Większość towarów mamy od ręki dostępnych w naszych magazynach, dzięki czemu mamy przewagę nad konkurencją, możemy szybko realizować nasze zamówienia i łatwo dostosowywać się do pojawiających się zmian.

Nieustannie rozwijamy oferowany przez nas asortyment i wchodzimy na nowe rynki międzynarodowe. Boguc Construction to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Nasze szalunki wysyłamy do Niemiec, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, ale również tak daleko jak Chile.

Sprowadzamy produkty od najlepszych producentów Europejskich, Indyjskich i Azjatyckich. Dzięki miedzy innymi naszym wskazówkom, wprowadzane są ulepszenia dostępne dla wszystkich.

W planach mamy kontynuować rozwój, umacniając pozycje na obecnych rynkach, wchodząc na nowe oraz rozwijając dział wynajmu.

O firmie Boguc Construction Sp. z o.o.

Boguc Construction Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów BC na rynek Australia, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego.

W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez Boguc Construction Sp. z o.o. na rynku docelowym. Całkowita wartość projektu: 200 000,00 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 200 000,00 PLN

pl_PLPolish