Pojemnik do betonu 1 m3 z wylewem bocznym (skośnym)

Dostępność

Dostępne przy zamówieniu telefonicznym


Z atestowanej stali
Zabezpieczony farbą alkidową
Do prac w trudno dostępnych miejscach

Pojemnik do betonu 1 m3 z wylewem bocznym (skośnym)

Pojemnik do betonu z wylewem bocznym (skośnym) służy do transportu masy betonowej (lub podobnych mas) za pomocą dźwigu. Układ zamykania pojemnika wyposażony jest w mechanizm spustowy – łatwy w obsłudze i wymagający niewielkiej siły od osoby operującej. Mechanizm przekładniowy zapobiega zaś samoczynnemu otwieraniu się pojemnika podczas transportu.
Pojemnik jest bardzo użyteczny przy wykonywaniu małowymiarowych elementów konstrukcji budowlanych (typu ściany, stropy, słupy, szyby dźwigowe itp.) oraz w sytuacjach, gdy nie jest możliwe zastosowanie innych urządzeń do tego typu prac.
Wykonany jest z atestowanej stali, zimnowalcowanych blach oraz profili zamkniętych. Całość zabezpieczona jest farbą alkidową w kolorze pomarańczowym – dobra widoczność na budowie oraz zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Idealny do prac w trudno dostępnych miejscach.

Pojemnik jest dopuszczony do prac budowlanych przez Urząd Dozoru Technicznego na podstawie Deklaracji Zgodności oraz Dokumentacji Techniczno Ruchowej.

Zobacz też pojemnik do betonu z wylewem bocznym oraz podestem roboczym.

SKU: b4affa4f6b27-1 Kategoria:

Specyfikacja

Grubosc

pl_PLPolish