,

Zamek Rasto R-Kombi


123.20  (100.16  netto)

Zamek Rasto R-Kombi to uniwersalny element do łączenia płyt szalunkowych typu Rasto, MIDI box i Bauframe. Jego użycie zapewnia szczelność spoiw i pozwala na utrzymanie deskowań w jednej płaszczyźnie, ściśle i bez możliwości przemieszczenia. Zamek Rasto R-Kombi stosowany jest do wyrównywania długości do maksymalnie 15 cm, gwarantując przy tym odporność na rozerwanie płyt szalunkowych.

Wynajem i sprzedaż szalunków

Rasto to uniwersalny system szalunkowy który doskonale sprawdzi się na małych i średnich budowach, zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym. RASTO to deskowanie ścienne, który może być używane ręcznie (płyty o szerokości do 90 cm) bądź za pomocą żurawia przy płytach XXL.

Sprawdź ofertę na inne zamki dostepne w naszym sklepie

Metoda łączenia deskowań za pomocą zamka Rasto nie niszczy materiału a dzięki młotkowi ciesielskiemu, montaż zamka nie wymaga dużego nakładu siły i nie powoduje hałasu.

Nasi handlowcy chętnie pomogą w obliczeniach dotyczących ilości potrzebnych na budowieJeśli masz pytania na temat tego produktu prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz.

pl_PLPolish