,

Zamek narożny Rasto V


164.80  (133.98  netto)

Zamek narożny Rasto V używany jest do formowania zewnętrznych narożników z płyt szalunkowych. Można stosować go również do deskowań słupów. W strefie narożnika zewnętrznego umożliwia on wyrównania długości od 4 do 6 cm. Zamki typu Rasto zamykają przestrzenie pomiędzy łączonymi płytami szalunkowymi i pozwalają utrzymać je w jednej płaszczyźnie, uniemożliwiając przesunięcia.

Wynajem i sprzedaż szalunków

Rasto to uniwersalny system szalunkowy który doskonale sprawdzi się na małych i średnich budowach, zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym. RASTO to deskowanie ścienne, który może być używane ręcznie (płyty o szerokości do 90 cm) bądź za pomocą żurawia przy płytach XXL.

Sprawdź ofertę na inne zamki dostepne w naszym sklepie

Metoda łączenia deskowań za pomocą zamka Rasto nie niszczy materiału a dzięki młotkowi ciesielskiemu, montaż zamka nie wymaga dużego nakładu siły i nie powoduje hałasu.

Nasi handlowcy chętnie pomogą w obliczeniach dotyczących ilości Zamek narożny Rasto V potrzebnych na budowieJeśli masz pytania na temat tego produktu prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz.

 

pl_PLPolish