,

Płyta szalunkowa okuta

Dostępność

Dostępne przy zamówieniu telefonicznym


Wysokiej jakości drewno świerkowe
Grubość 21mm
Wymiary: 0,5mx2m, 0,5x2m, 0,5×2,5m, 0,5x3m
Okuta
Europejski producent

Cena za sztukę

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Płyty szalunkowe okute

Płyty szalunkowe okute są lepiej chronione przed zniszczeniem przy rozszalowaniu. Dzięki okuciom można podważać je narzędziami. Są bardziej odporne na czynnik ludzki. Mają też dłuższą żywotność.
Oferujemy płyty z najwyższej jakości drewna świerkowego od Europejskich dostawców. Cała powierzchnia płyty szalunkowej zabezpieczona jest warstwą kleju akrylowego, co zapobiega wypaczaniu płyty oraz zapewnia gładkie i płaskie powierzchnie.

Oferujemy płyty o grubości 21mm .
Wymiary: 0,5mx2m, 0,5x2m, 0,5×2,5m, 0,5x3m

Ogólnie o płytach szalunkowych – trójwarstwowych

Płyty szalunkowe to ekonomiczne rozwiązanie sprawdzające się zarówno na dużych jak i małych budowach. Wyjątkowo wygodne ponieważ ze względu na swój wymiar (szerokość 50cm) płyta jest łatwa do uchwycenia i jedna osoba bez trudu może ją przenosić oraz samodzielnie zaszalować strop. Kolejny plus jest taki, że można ją przeciąć w dowolnym miejscu bez obaw o ubytki w materiale lub kleju (inaczej niż przy sklejce topolowej). W porównaniu do sklejki topolowej, tak popularnej na budowach, płyta szalunkowa ma kilkunastokrotnie większa ilość możliwych przełożeń. Zarazem jest tańsza od sklejki brzozowej – przy takiej samej ilości przełożeń. Sprawdza się wyjątkowo dobrze jako element szalunku stropowego.
Nasze płyty szalunkowe suszone są komorowo (KD) do 10% zawartości wilgotności oraz przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Odznaczają się wysoką trwałością oraz niezmienną jakością. Specjalna konstrukcja płyt szalunkowych (z warstw klejonych na krzyż z ramą obwodową w warstwie środkowej) wpływa na znaczną poprawę stabilności wymiarowej oraz nośności.

Cena jest ceną brutto za 1 płytę.

Zdjęcia są poglądowe – rodzaj okucia może się różnić kształtem w zależności od dostawy.

SKU: 58521e4e2bd3 Kategorie: ,

Specyfikacja

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Grubosc

Wymiary

, , ,

pl_PLPolish