, , , ,

Sklejka szalunkowa topolowa kl. A


Sklejka szalunkowa topolowa
Wymiar 1250x2500cm
Grubość 21mm
Cena netto 1 szt. przy zakupie > 45 szt. – 184,38 zł
Cena netto 1 szt. przy zakupie < 45 szt. – 153,13 zł

Pomagamy również w organizacji transportu na terenie całego kraju. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA. W zależności od wagi paczki, jej gabarytów oraz preferencji czasu doręczenia, wyszukamy najkorzystniejszy sposób transportu.

 

227.00 8,475.00 

Sklejka szalunkowa topolowa

Sklejka szalunkowa topolowa to nasz czołowy produkt – specjalizujemy się w dostawach tej sklejki na terenie Polski i całej Europy. Posiadamy rozległe kontakty w zakładach produkcyjnych płyt szalunkowych na terenie Europy i Chin jesteśmy w stanie przedstawić kompletną ofertę dla klientów dopasowaną do ich wymogów zarówno pod względem wysokiej jakości jak i pod względem najniższych cen. Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z szeregiem znanych producentów szalunków w Europie i Chinach.

Sklejka szalunkowa topolowa jest elementem szalunku stropowego.
Układa się ją bezpośrednio na dźwigarach H20. Dzięki dużym wymiarom (1250×2500) układanie idzie szybko i sprawnie. Arkusz sklejki szalunkowej składa się z kilkunastu warstw topoli oraz z dwóch wierzchnich warstw fenolowych, które są idealnie gładkie i nie zostawiają odcisku faktury drewna na betonie. Wszystkie warstwy podczas produkcji są klejone i prasowane co pozwala uzyskać odpowiednią sztywność sklejki szalunkowej. Krzyżowy układ warstw sprawia, że jest bardzo wytrzymała. W wytrzymałości na zginanie statyczne jest mocniejsza niż stal. Jeśli chodzi o parametry takie jak wytrzymałość na zginanie, rozciąganie, ściskanie i ścinanie w płaszczyźnie płyty – sklejka szalunkowa jest mocniejsza niż inne drewnopodobne panele. Jest też lżejsza o 40% od drewnopodobnych zamienników o tej samej grubości. Najczęściej wykorzystywana jest sklejka o grubości 21mm. Wykorzystuje się ją w budownictwie do szalunków stropowych, ściennych oraz na podesty rusztowań. Znajduje zastosowanie również w przemyśle meblarskim, samochodowym, transportowym, opakowań i w szkutnictwie. Ze względu na  ciemno brązowy kolor nazywamy ją czarną sklejką.

Ze względu na korzystną cenę, najbardziej popularna pośród płyt szalunkowych jest właśnie sklejka szalunkowa topolowa. Jest często wybierana przez firmy budowlane, które chwalą sobie stosunek ceny do jakości.

Wymiar 1250x2500cm
Grubość 21mm.

Na zamówienie dostępne są też inne grubości np: 18mm, 20mm. W celu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym biurem. Nasi handlowcy chętnie też pomogą wyliczyć potrzebne ilości i w razie potrzeby podpowiedzą opcjonalne rozwiązania.

Pomagamy również w organizacji transportu na terenie całego kraju. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA. W zależności od wagi paczki, jej gabarytów oraz preferencji czasu doręczenia, wyszukujemy zawsze najkorzystniejszy dla Klienta sposób transportu.

Specyfikacja

Ilość

1 sztuka, 45 sztuk – paleta

pl_PLPolish