, ,

Płyta szalunkowa 27mm 3S PU


  • warstwa 120gr/m2 żywicy melaminowej
  • brzegi zabezpieczone PU
  • wyselekcjonowane drewno
  • grubość: 27 mm

Tel: +48 22 810 10 06
E-mail: info@boguc.eu

Pomagamy w organizacji transportu na terenie całego kraju. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA. W zależności od wagi paczki, jej gabarytów oraz preferencji czasu doręczenia, wyszukamy najkorzystniejszy sposób transportu.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Płyta szalunkowa 3S PU – Trójwarstwowe deski szalunkowe wyprodukowane z wyselekcjonowanego drewna świerkowego lub sosnowego, pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Składają się z trzech warstw ułożonych i sklejonych krzyżowo.
Zewnętrzna powierzchnia płyty jest szlifowana i zabezpieczana na gorąco, warstwą 120gr/m2 żywicy melaminowej. Zabezpieczona w ten sposób płyta jest odporna na działanie betonu, ma zwiększoną trwałość i odporność nas ścieranie. Gładkie powierzchnie gwarantują doskonały wygląd mieszanki betonowej po rozszalowaniu.

Płyta szalunkowa 3S PU klejona jest niskoemisyjnym klejem melaminowym pod kontrolą temperatury i ciśnienia, zgodnie z  wymaganiami SWP/3 do użytku zewnętrznego, z normy EN 13353.

BRZEGI PU
Mają one właściwości hydrofobowe. Nie wchłaniają wilgoci, zapobiegając powstawaniu pęknięć w drewnie i optymalizuje przyczepność betonu. Pokrycie brzegów deski  ułatwi to również czyszczenie i zwiększy ilość zastosowań deski.

Stosowane są najczęściej do szalowania konstrukcji betonowych, ale ze względu na swoją wyjątkową funkcjonalność mogą być również wykorzystywane do innych celów.

Sposób konserwacji:
– Przed użyciem zastosować środek antyadhezyjny. Ułatwia on oddzielenie szalunków od mieszanki betonowej.
– Po rozszalowaniu oczyścić pozostałości betonu.
– Ułóż je w stos i zawiąż po użyciu i do czasu ich ponownego wykorzystania.
– Przechowywać w pomieszczeniu chronionym przed warunki meteorologiczne.
– Nie modyfikuj właściwości fizykomechanicznych produkt.

Jeśli masz pytania na temat tego produktu prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz.

Wymiary

200×50 cm, 250×50 cm, 300×50 cm

pl_PLPolish