Głowica pośrednia Hunnebeck Topflex


Stan: bardzo dobry, częściowo nieużywane
Waga: 1,2 kg

Tel: +48 22 810 10 06
E-mail: info@boguc.eu

12.18  (9.90  netto)

Głowica pośrednia Hunnebeck Topflex

Głowica pośrednia (przejściowa 510749) to jeden z elementów wszechstronnego systemu szalunkowego TopFlex, który umożliwia betonowanie stropów o każdym wybranym rozmiarze i grubości. Drewniane dźwigary (legary) w połączeniu z podporami budowlanymi, trójnogami, sklejką i głowicami to uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie na każdą budowę.

Po ustawieniu podpór wraz z głowicami, na końcach lub w miejscach łączeń dźwigarów (doków budowlanych) i zamontowaniu legarów, należy ustawić pozostałe podpory stosowane do warunków statycznych. Ich ilość zależy od wysokości pomieszczenia, grubości stropu oraz dopuszczalnej nośności stosowanych podpór.

Głowice pośrednie 510 749 zamocowane na podporach, zabezpiecza je przed wysunięciem oraz stanowi wsparcie dla standardowych głowic krzyżowych i prętowych. Nadaje całej konstrukcji stabilności. Wstawia się ją pod dźwigar, podłużnym ruchem obrotowym. Kształt płyty podtrzymującej umożliwia przesuwania głowicy wzdłuż całego dźwigara.

Nasi handlowcy chętnie pomogą w obliczeniach dotyczących ilości potrzebnych na budowieJeśli masz pytania na temat tego produktu prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz.

 

SKU: 510749 Kategoria:

Może spodoba się również…

pl_PLPolish