Szalunek DOKA Framax Xlife – 240×330 cm


Stan: bardzo dobry – gotowe do użycia
Wymiary: 240×330 cm

ZAPYTAJ O CENĘ
Tel: +48 22 810 10 06
E-mail: info@boguc.eu

Na terenie Warszawy dostawa gratis
Pomagamy również w organizacji transportu na terenie całego kraju. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA. W zależności od wagi paczki, jej gabarytów oraz preferencji czasu doręczenia, wyszukamy najkorzystniejszy sposób transportu.

Szalnek, deskowanie ramowe DOKA Framax Xlife to system deskowania. Pozwala uzyskać stały moduł  montowany w pionie i poziomie, przy użyciu małej liczby komponentów. Szybkie deskowanie i wysoka opłacalność zastosowania systemu.

  • mniejsza ilość zamków i krótszy czas przestawiania dużych zestawów deskowań
  • możliwość ustawiania różnych elementów naprzeciw siebie
  • nadają się szczególnie do wykonania betonu licowego

Na terenie Warszawy dostawa gratis

Posiadamy także inne elementy Doki Framax na magazynie, w tym zamki RU

Boguc Construction to pierwszy wybór przy zakupie sprzętu używanego.
Mamy na stanie to, czego szukasz. Nasz asortyment zawiera wszystkie elementy niezbędne przy stawianiu konstrukcji, od używanych systemów szalunkowych, rusztowań, podpór i belek po różnorodne akcesoria wielu producentów w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń lub napisz jakie są Twoje wymagania a my skontaktujemy się z Tobą,  aby przedstawić najlepiej dopasowaną ofertę.
Jeśli nie jesteś pewien jaki sprzęt sprawdzi się przy danej inwestycji, nasz zespół ekspertów z przyjemnością przeanalizuje przedstawione kryteria i dopasuje ofertę do potrzeb firmy.

Sprawdź również ofertę na nowe podpory budowlane

W celu otrzymania dokładnych informacji o stanie magazynowym prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz.

pl_PLPolish