Płyta szalunkowa

Availability:

Available on back-order


Grubość: 21mm
Wymiary: 0,5m x 2m, 0,5m x 1,5m, 0,5m x 2,5m
Powleczone odporną syntetyczną żywicą
Warstwy powierzchniowe pokryte warstwą kleju akrylowego
Wysoka stabilność i bardzo dobra nośność
Europejski producent
Drewno świerkowe z preselekcji

Cena za sztukę

82.10 136.84 

Płyty szalunkowe – trójwarstwowe

Nasze trójwarstwowe płyty szalunkowe to ekonomiczne rozwiązanie do wszelkich możliwych zastosowań i zróżnicowanych powierzchni. Sprawdzają się zarówno na dużych jak i mniejszych budowach. Specjalnie wyselekcjonowane materiały (świerk), suszenie komorowe (KD) do 10% zawartości wilgotności oraz rygorystyczna kontrola jakości produkcji gwarantują wysoką trwałość oraz niezmienną jakość 3-warstwowych płyt szalunkowych. Specjalna konstrukcja płyty wpływa na znaczną poprawę stabilności wymiarowej oraz nośności. Zewnętrzne powierzchnie płyty szalunkowej zabezpieczone są warstwą kleju akrylowego, co zapobiega wypaczaniu płyty oraz zapewnia gładkie, proste i płaskie powierzchnie.

Szerokość płyty (50cm) sprawia, że jedna osoba z łatwością może przenosić ją po budowie i samodzielnie zaszalować strop. Płytę można przeciąć w dowolnym miejscu i nie będzie żadnych ubytków (ani w kleju, ani w materiale), tak jak się często zdarza w przypadku sklejki topolowej. W porównaniu do sklejki topolowej ma kilkunastokrotnie większa ilość możliwych przełożeń. Jest tańsza od sklejki brzozowej, przy co najmniej tej samej ilości przełożeń. Najczęściej używane do szalowania konstrukcji betonowych. Są elementem szalunku stropowego – układane na dźwigarach H20. Wykorzystywane są również do szalunku kolumnowego na płycie 3s o grubości 27mm (widać zdjęcie w galerii produktu) oraz do szalunków ściennych na płycie 3s (zdjęcie w galerii produktu).

Zalety naszych płyt szalunkowych:

 • Europejski producent, najwyższa klasa
 • Drewno świerkowe z preselekcji
 • Gładkie wykończenie warstwy betonu
 • Brak wypaczeń
 • Najlepsza jakość powierzchni
 • Łatwe dopasowanie do szalunku ze względu na szerokość 0,5m.
 • Różnorodne możliwości zastosowania
 • Powleczone odporną syntetyczną żywicą
 • Wysoka stabilność i bardzo dobra nośność (zarówno pozioma jak i prostopadła)
 • Warstwy powierzchniowe pokryte warstwą kleju akrylowego
 • Suszone komorowo (KD – Kiln-dried)
 • Kontrola jakości produkcji

Najpopularniejsza grubość płyt trójwarstwowych to 21mm. W naszej ofercie mamy grubości: 21mm i 27mm. Inne wymiary dostępne są na zamówienie po po kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Oferujemy płyty szalunkowe żółte lub czerwone. W przypadku określonej preferencji kolorystycznej również prosimy o kontakt z naszym biurem.

Nasi handlowcy chętnie doradzą co do ilości potrzebnych sprzętów oraz alternatywnych rozwiązań. Odpowiedzą też na wszystkie pytania.

Organizujemy szybki transport na terenie całego kraju oraz międzynarodowy. Nasze produkty można oglądać w magazynie w Warszawie.

Cena jest ceną brutto za 1 płytę.

SKU: N/A Category:
Dimensions N/A
Długość

1,5m, 2m, 2,5m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Płyta szalunkowa”

There are no reviews yet.

en_GBEnglish