, , ,

Sklejka szalunkowa brzozowa

Dostępność

Dostępne przy zamówieniu telefonicznym


Wysoka jakość
Wymiary: 1250×2500 lub 1500×3000
Grubość: 4,6.5,9,12,15,18,21,25mm
Brzegi zabezpieczone farbą akrylową
Film fenolowy

Cena za sztukę dla zakupu detalicznego

Zakupy hurtowe: ZADZWOŃ i NEGOCJUJ

 

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Sklejka szalunkowa brzozowa

Sklejka szalunkowa brzozowa to sklejka dla ceniących jakość. Ze względu na zastosowane drewno charakteryzuje się mniejszą chłonnością wody i większą nośnością niż pozostałe sklejki. Płytę brzozową można przełożyć większą ilość razy (ok 25-30 przełożeń) niż sklejkę topolową dlatego warto zainwestować w nią jeśli wiadomo, że zakup ma służyć na większą ilość inwestycji budowlanych.

Nasza sklejka brzozowa ma brzegi zabezpieczone farbą akrylową i pokryta jest wodoodpornym filmem fenolowym, który zapobiega przywieraniu betonu. Film sprawia również, że powierzchnie są idealnie gładkie – nie zostawiają odcisku faktury drewna na betonie i są łatwe w czyszczeniu. Chroni sklejkę nie tylko przed wilgocią ale też przed popularnie stosowanymi chemikaliami. Sklejki sklejone są klejem wodoodpornym na bazie żywicy fenolowo-formaldehydowej. Emisja formaldehydu nie przekracza poziomu 0,2 mg HCHO/m2h, co spełnia wymagania normy E1. Sklejka szalunkowa brzozowa idealnie sprawdza się w deskowaniach ramowych oraz systemach stropowych wielokrotnego użytku. Poza budownictwem można wykorzystać ją również do zabudowy pojazdów, platform, wózków, elementów mebli warsztatowych, ogrodowych i do produkcji opakowań. Najczęściej wykorzystywana jest jednak jako element szalunku stropowego. Dzięki dużym rozmiarom jej układanie idzie szybko, sprawnie i znacząco przyspiesza powstanie szalunku. Układa się ją bezpośrednio na dźwigarach H20.

Sklejki szalunkowe to płyty drewnopochodne składające się ze sklejonych ze sobą warstw forniru. Poszczególne warstwy układane są w przeciwnych kierunkach. Ta właśnie budowa krzyżowa sprawia, że sklejka jest ogromnie wytrzymała. Jej wytrzymałość na zginanie statyczne jest mocniejsza niż stali. Sklejka szalunkowa jest mocniejsza niż inne drewnopodobne panele w parametrach takich jak: wytrzymałość na zginanie, rozciąganie, ściskanie i ścinanie w płaszczyźnie płyty.

Czemu kupić właśnie u nas?

Podobnie jak w przypadku pozostałych płyt szalunkowych posiadamy rozległe kontakty u Europejskich i Chińskich producentów sklejki szalunkowej brzozowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić atrakcyjną ofertę dopasowaną do wymogów klientów zarówno pod względem wysokiej jakości jak i najniższych cen.

Dostępne wymiary: 1250×2500 oraz 1500×3000
Grubości : 9mm, 12mm, 15mm, 18mm, 21mm, 25mm

Istnieje możliwość zamówienia niestandardowych wymiarów po kontakcie z naszym biurem.

Cena jest ceną brutto za 1 płytę.

Specyfikacja

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Grubosc

Wymiary

,

pl_PLPolish