Raty PayU

sklep budowlany online

Jak skorzystać z rat ?

sklep online budowlany
kupuj na raty sklep budowlany

To Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć płatność

Często zadawane pytania

Kiedy raty PayU są dostępne?
  • gdy płatność mieści się w przedziale 0d 300 zł do 20 000 zł
Ile produktów można kupić ?
  • liczba w produktów w koszyku jest bez znaczenia
Kto udziela pożyczki ?
  • Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – Kreditech Polska Sp. z o.o., Alior Bank SA i mBank SA. Najszybszy i najwygodniejszy proces zapewnia Kreditech Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. To innowacyjna firma z branży Fintech, założona w 2012 roku w Niemczech. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową.
Jak można zrobić zwrot przy zakupach na raty ?
  • Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.
Co się stanie jeśli pożyczka nie zostanie przyznana?
  • Nic się nie stanie ponieważ zakup następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.
kupuj na raty budowlany sklep online
pl_PLPolish