,

Rama do wieży podporowej W60

Dostępność

Dostępne przy zamówieniu telefonicznym


  • Wysokość: 0,90m; 1,20m; 1,80m
  • Szerokość: 1,5m
  • Ocynkowane
  • Kompatybilne z szalunkami poziomymi

ZAPYTAJ O CENĘ
Tel: +48 22 810 10 06
E-mail: info@boguc.eu

Wieża podporowa, zwana inaczej wyporową czy rusztowaniem podporowym, przenosi obciążenia pionowe. Podpiera konstrukcje na wysokościowe, wszędzie tam gdzie podpory budowlane nie sięgają. Stosowane głównie w budownictwie inżynieryjnym i kubaturowe.

Ramy wieży zostały zaprojektowane tak, aby szybko można je zmontować i demontować. Kolejne poziomy ram montuje się bez potrzeby użycia narzędzi. Stężenia wmontowane w ramy zwiększają nośność i sztywność wieży. Zapewniają również wytrzymałość na rozciągania podczas transportu żurawiem.

Wyjątkowo sztywne ramy stalowe o wysokości 0,90m; 1,20m; 1,80m na 1,5 szerokości, umożliwiają szybkie ustawienie pożądanej wysokości.

Sprawdź całą ofertę na elementy do wieży wyporowej

Wynajem i sprzedaż szalunków

Wieża podporowa (wieża szalunkowa) składa się z 6 podstawowych elementów, które tworzą konstrukcję modułową, regulowaną wg. zapotrzebowania. U podstawy montowana jest stopa rusztowania, która dzięki regulacji niweluje uskoki podłoża oraz odpowiada za stabilność całości. Na stopie ale również na zwieńczeniu, osadzana jest rama końcowa, która poziomo stabilizuje podporę. Następnymi elementami są ramy zwykłe i stężenia. Od ich ilości zależy wysokość całej konstrukcji. Na szczycie montowana jest głowica krzyżowa, która punktowo podpiera dźwigary okute i dźwigary nieokute, na których z kolei montowane są sklejki szalunkowe lub płyty szalunkowe. 

Umieszczone zdjęcia są poglądowe. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą się różnić od tych w rzeczywistości.

Nasi handlowcy chętnie pomogą w obliczeniach dotyczących ilości potrzebnych na budowieJeśli masz pytania na temat tego produktu prosimy o kontakt pod nr +48 22 810 10 06 lub poprzez formularz. 

pl_PLPolish